wrzesień 1997 r.

Organizacja jubileuszu

40 – lecia kapłaństwa ks. Michała Dziedzica – budowniczego kościoła, pierwszego proboszcza parafii.

Posługa lektorska

1998 r.
od 2000 r.

Droga Krzyżowa w terenie

Organizowana w każdą Niedziele Palmową.

Życzenia oraz modlitwy

W każdy Wielki Czwartek organizowane są życzenia dla kapłana oraz modlitwy wobec wszystkich kapłanów przez 30dni od Wielkiego Czwartku.

od 2007 r.
od 2013 r.

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Prowadzona na ulicach miast i wsi.

Nabożeństwa

Cykliczne nabożeństwa pierwszego czwartku, piątku oraz pierwszej soboty miesiąca.

od 2013 r.

Radosne kolędowanie

Konkurs kolęd organizowany dla dzieci, młodzieży i całych rodzin.

Nabożeństwo Fatimskie

Organizowane od maja do października 13 dnia miesiąca.

Duchowa adopcja dziecka poczętego

Dzień Matki dla całej parafii

Wieniec żniwny

Przygotowywany na Matkę Boską Zielną wraz we współpracy z sołtysami.

czerwiec 2013 r.

Jubileusz 25 – lecia kapłaństwa

Zorganizowany dla ks. proboszcza Stanisława Polka i ks. Ireneusza Stolarczyka.

Tablica pamiątkowa

Tablica została wykonana na pamiątkę pierwszego proboszcza parafii ks. Michała Dziedzica przez jego bratanka – misjonarza ks. Mateusza Dziedzica. Poświęcona została przez bp. Stanisława Salaterskiego.

lipiec 2018 r.
czerwiec 2018 r.

Jubileusz kapłaństwa

Zorganizowany został jubileusz 25 – lecia kapłaństwa dla proboszcza ks. Piotra Bodzionego.

Pogrzeb śp. Ks. kanonika Michała Dziedzica

Zorganizowany został wyjazd do Szalowej na pogrzeb byłego proboszcza.

sierpień 2016 r.

Organizacja Święta Niepodległości

Każdego roku 11 listopada organizowana jest Msza św. za Ojczyznę, akademia oraz biesiada pieśni patriotycznych.

Spotkanie parafian

Zorganizowane zostało spotkanie z ks. prof. Ireneuszem Stolarczykiem, który zaprezentował slajdy na temat Afryki oraz opowiadał o podróży na sakrę biskupią ks. Mirosława Gucwy

czerwiec 2018 r.
14 października 2018 r.

Odsłonięcie oraz poświęcenie obelisku

Współorganizowane zostało uroczyste odsłonięcie oraz poświęcenie obelisku na pamiątkę 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Pasiece Otfinowskiej. Poświęcenia dokonali ks. prof. Ireneusz Stolarczyk i ks. proboszcz Piotr Bodziony.

Droga Krzyżowa

Cyklicznie nasi członkowie uczestniczą w Drodze Krzyżowej szlakiem męczeństwa śmierci bł. Karoliny Kózkówny w Wał-Rudzie.